|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Otomatik flaş söndürme: | Mevcut | Ürün yelpazesi: | Plastik Üstü Açık Variller ve Variller |
|---|---|---|---|
| Dil ayarları: | Çince ve İngilizce işletim paneli | Voltaj uygun: | Müşteri Belirtildi |
| Kafa Sayısı: | 3 set | Soğutma Su Tüketimi: | 1000 l/dk |
| Makine ağırlığı: | 15 ton | Soğutma Suyu Basıncı: | 0,6–1 MPa |
| Vurgulamak: | Otomatik Deflashing Ekstrüzyon Şişirme Makinası,3 Kafalı Plastik Şişirme Makinası,15 Ton Şişirme Makinası |
||
| Parametre kategorisi | Özellikler |
|---|---|
| Maddi Uyumluluk | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Ürünlerin maksimum hacmi | 10 litre |
| Makine Boyutları | 3.5m (L) × 5.6m (W) × 2.65m (H) |
| Toplam Ağırlık | 15 ton |
| Sıkıştırma gücü | 200 KN |
| Plaka Açılış Vuruşu | 240-640 mm |
| En fazla kalıp boyutu | 700 mm × 420 mm |
| vida çapı | 100mm, 75mm, 25mm. |
| Plastikleşme kapasitesi (HDPE) | 218 kg/h, 75 kg/h, 3 kg/h |
| Toplam elektrik yükü | 210 kW |
| Sıkıştırılmış hava tüketimi | 1.2 m3/dakika |
| Soğutma suyu | 1000 litre/dakika |
İlgili kişi: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011