|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Dil ayarları: | Çince ve İngilizce işletim paneli | Kafa Sayısı: | 3 set |
|---|---|---|---|
| Soğutma Suyu Basıncı: | 0,6–1 MPa | Soğutma Su Tüketimi: | 1000 l/dk |
| Otomatik flaş söndürme: | Mevcut | Ürün yelpazesi: | Plastik Üstü Açık Variller ve Variller |
| Voltaj uygun: | Müşteri Belirtildi | Ürün adı: | 1,2 m³/dk |
| Vurgulamak: | PLC Kontrollü Ekstrüzyon Şişirme Makinesi,3 Kafalı Şişirme Makinesi,Otomatik Söndürme Plastik Şişirme Makinası |
||
| Parametre kategorisi | Özellikler |
|---|---|
| Uyumlu Malzemeler | PE, PP |
| Ürünlerin maksimum hacmi | 10 litre |
| Baş Sayısı | 3 |
| Makine Boyutları | 3.5m (L) × 5.6m (W) × 2.65m (H) |
| Makine ağırlığı | 15 ton |
| Sıkıştırma gücü | 200 KN |
| Plate Stroke Aralıkları | 240-640 mm |
| En fazla küf boyutu | 700 × 420 mm (W × H) |
| vida çapı | 100 mm, 75 mm, 25 mm |
| Vuruş L/D oranları | 26, 24, 22 |
| HDPE Plasticizing Kapasitesi | 3-218 kg/saat |
| Toplam Güç Tüketimi | 210 kW |
| Çalışma hava basıncı | 0.6-1 MPa |
| Sıkıştırılmış hava tüketimi | 1.2 m3/dakika |
| Soğutma Su Kullanımı | 1000 L/dakikada |
İlgili kişi: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011