|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Soğutma Su Tüketimi: | 1000 l/dk | Ürün adı: | 1,2 m³/dk |
|---|---|---|---|
| Otomatik flaş söndürme: | Mevcut | Ürün yelpazesi: | Plastik Üstü Açık Variller ve Variller |
| Taşıma Paketi: | Film Ambalajı | Kafa Sayısı: | 3 set |
| Voltaj uygun: | Müşteri Belirtildi | Soğutma Suyu Basıncı: | 0,6–1 MPa |
| Vurgulamak: | 5ml-100L Ekstrüzyon Blow Molding Makinesi,3 Kafalı Şişirme Makinesi,Otomatik olarak çıkartma makinesi |
||
| Parametre kategorisi | Özellikler |
|---|---|
| Uyumlu Malzemeler | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Ürünlerin maksimum hacmi | 10 litreye kadar |
| Baş Sayısı | 3 baş |
| Makine Boyutları | 3.5m (L) × 5.6m (W) × 2.65m (H) |
| Toplam Ağırlık | Yaklaşık 15 ton |
| Kalıp sıkıştırma gücü | 200 KN'ye kadar |
| Plaka Açılış Vuruşu | 240 mm - 640 mm |
| En fazla kalıp boyutu | 700mm (W) × 420mm (H) |
| Toplam Makine Gücü | 210 kW |
| Soğutma suyu tüketimi | Dakikada 1000 litre |
İlgili kişi: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011