|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Maksimum Ürün Hacmi: | 10L | Başvuru: | Granüller |
|---|---|---|---|
| Uygulanabilir malzeme: | HDPE + EVOH+AD | Renk: | 120KN |
| Pafta kafası tipi: | Düz Kalıp, Profil Kalıp, Çok Katmanlı Kalıp | istasyon: | Çift |
| Kontrol sistemi: | Dokunmatik Ekranlı PLC | Makine ağırlığı: | 8.2t |
| Vurgulamak: | çift istasyonlu ekstrüzyon kalıplama makinesi,10L Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi,büyük ölçekli plastik ekstrüzyon makinesi |
||
| Temel parametreler | |
|---|---|
| Uygulanabilir Malzemeler | PE, PP, PVC, PA ve diğerleri |
| Ürünlerin maksimum hacmi | 10 litre |
| Baş Sayısı | Seçenekler: 1, 2, 3 veya 4 baş |
| Makine Boyutları (L × W × H) | 4 × 2,3 × 2,5 metre |
| Makine ağırlığı | 8.2 ton |
| Kalıp Kısıtlama Sistemi | |
| Kalıp sıkıştırma gücü | 150 kN |
| Plaka Açılış Vuruşu | 220 mm ile 620 mm arasında |
| Plaka çarpması | 540 mm |
| En fazla kalıp boyutu (W × H) | 520 × 460 mm |
| Ekstrüzyon Sistemi | |
| vida çapı | 80 mm |
| Vuruş kayganlık oranı (L/D) | 24 |
| Plastikleşme kapasitesi (HDPE) | 90 kg/saat |
| Vuruşlu ısıtma bölgelerinin sayısı | 4 bölge |
| Vuruş ısıtma gücü | 15.85 kW |
| Fan gücünü boşaltın. | 0.28 kW |
| Ekstrüzyon motor gücü | 30 kW |
| Başlık Özellikleri | |
| Baş ısıtma bölgelerinin sayısı | 3 bölge |
| Baş ısıtma gücü | 10 kW |
| Enerji tüketimi | |
| Toplam Makine Gücü | 80 kW |
| Yağ Motor Gücü | 18.7 kW |
| Hava basıncı | 0.6 - 0.8 MPa |
| Sıkıştırılmış hava tüketimi | 1Dakikada 5 metreküp |
| Soğutma suyu akış hızı | Dakikada 40 litre |
İlgili kişi: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011