|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Maksimum Ürün Hacmi: | 10L | Başvuru: | Granüller |
|---|---|---|---|
| istasyon: | Çift | Makine ağırlığı: | 8.2t |
| Ekstrüzyon Kapasitesi (HDPE): | 218 kg/saat'e kadar | Toplam Güç: | 210 kw |
| Renk: | 200 kn | Hava Basıncı: | 0,6–1 MPa |
| Vurgulamak: | Yüksek Hızlı MP100FD Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi,100L Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi,MP100FD Plastik Ekstrüzyon Makinesi |
||
MP Serisi plastik üfleme kalıplama makinesi, yüksek verimlilik ve hassasiyetle çok çeşitli içi boş plastik ürünlerin üretimi için tasarlanmıştır.5 ml ile 100 l arasında, çoklu malzemeler ve endüstrilerde istikrarlı performans sağlar.
Geniş malzeme uyumluluğu
PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA ve daha fazlasını destekliyor.
Yüksek Üretim ve Enerji Verimliliği
Değişken frekanslı motorlu gelişmiş ekstrüzyon sistemi şunları sağlar:
Çok katmanlı ve çok başlı yetenek
Hızlı Kalıp Bağlama Sistemi
Akıllı Kontrol Sistemi
Esnek Çalışma Modları
| Kategorisi | Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|---|
| Temel özellikler | Uygulanabilir Malzemeler | PE, PP |
| Ürünlerin Maksimum Hacmi | 10 litre | |
| Baş Sayısı | 3 set | |
| Makine Boyutları (L × W × H) | 3.5 × 5.6 × 2.65 m | |
| Makine ağırlığı | 15 ton |
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Sıkıştırma gücü | 200 KN |
| Plaka Açılış Vuruşu | 240 640 mm |
| Plaka çarpması | 750 mm |
| En fazla kalıp boyutu (W × H) | 700 × 420 mm |
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| vida çapı | 100 / 75 / 75 / 25 / 25 mm |
| L/D oranı | 26 / 24 / 24 / 22 |
| Plastikleşme kapasitesi (HDPE) | 218 / 75 / 75 / 3 / 3 kg/h |
| Isıtma Bölgeleri | 3 / 3 / 2 |
| Isıtma Gücü | 17.4 / 12.6 / 12.6 / 1.4 / 1.4 KW |
| Fan Gücü | 0.56 / 0.28 / 0.28 KW |
| Ekstrüzyon motor gücü | 55 / 22 / 22 / 1.5 / 1.5 KW |
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Isıtma Bölgeleri | 14 Bölge |
| Isıtma Gücü | 30 KW |
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Toplam Güç | 210 KW |
| Yağ pompası motor gücü | 31 KW |
| Hava basıncı | 0.6 1 MPa |
| Hava tüketimi | 1.2 m3/dakika |
| Soğutma suyu tüketimi | 1000 L/dakikada |
İlgili kişi: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011