|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| istasyon: | Çift | Platen açma vuruşları: | 220-620mm |
|---|---|---|---|
| Başvuru: | Granüller | Kalıp Sıkma Kuvveti: | 90kn |
| OEM / DOM: | Siemens | Pafta kafası tipi: | Düz Kalıp, Profil Kalıp, Çok Katmanlı Kalıp |
| Kontrol sistemi: | Dokunmatik Ekranlı PLC | Maksimum Çıkış Kapasitesi: | 50 kg/saat - 1000 kg/saat |
| Vurgulamak: | PE PP PVC kalıplama ekstrüder ekipmanı,220-620MM plaka açma ekstrüderi,tutarlı çıktı ekstrüzyon kalıplama makinesi |
||
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Uyumlu Malzemeler | PE, PP, PVC, PA |
| Ürünlerin maksimum hacmi | 10 litre |
| Baş Yapılandırma Seçenekleri | 1, 2, 3 veya 4 Baş |
| Makine Boyutları (L × W × H) | 4.0 × 2.3 × 2.5 metre |
| Makine ağırlığı | 8.2 ton |
| Sıkıştırma gücü | 150 kN |
| Plaka Açılış Vuruşu | 220-620 mm |
| Plaka çarpması | 540 mm |
| En fazla küf boyutu | 520 × 460 mm |
| vida çapı | 80 mm |
| L/D oranı | 24:1 |
| Plastikleşme kapasitesi (HDPE) | 90 kg/saat |
| Toplam Makine Gücü | 80 kW |
| Yağ Motor Gücü | 18.7 kW |
| Hava basıncı gereksinimleri | 0.6-0.8 MPa |
| Soğutma suyu tüketimi | 40 L/dakikada |
İlgili kişi: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011