|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Makine boyutu: | 3,5 × 5,6 × 2,65 M | Makine ağırlığı: | 15 ton |
|---|---|---|---|
| Kafa Sayısı: | 3 set | Renk: | 200 kn |
| Toplam Güç: | 210 kw | Yardımcı Vida Çapı: | 75 mm |
| Maksimum Kalıp Boyutu: | 700 × 420 mm | Kalıp Açma İnme: | 240-640 mm |
MP100FD Plastik Blow Molding Makinesi, 5ml'den 10 litreye kadar olan boş plastik ürünler üretmek için özel olarak tasarlanmış yüksek verimli bir ekstrüzyon üfleme kalıplama makinesidir.Bu çok yönlü makine, plastik şişeler gibi çeşitli ürünler yapmak için mükemmel, kavanozlar, kutular, alet kutuları, oyuncaklar, otomotiv bileşenleri, ev içi kaplar ve endüstriyel ambalaj çözümleri.
MP100FD, geniş bir hammaddeler yelpazesine uyum sağlamak için tasarlanmıştır.Bu geniş uyumluluk, esneklik ve güvenilir üretim kalitesini gerektiren üreticiler için mükemmel bir seçim yapar.
Çift istasyonlu bir sıkıştırma mekanizması, 3 başlı bir ölçekleme sistemi, PLC tabanlı otomatik kontrol ve enerji verimli bir hidrolik tasarımı ile donatılmış olan MP100FD, sorunsuz ve istikrarlı operasyonları sağlar.Ek olarak, daha hızlı döngü sürelerini sağlar ve genel üretim maliyetlerini azaltmaya yardımcı olur, böylece modern üretim ihtiyaçları için uygun maliyetli bir çözümdür.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model Numarası | MP100FD |
| Ürünlerin maksimum hacmi | 10 litreye kadar |
| Uyumlu Malzemeler | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Makine Boyutları | 3.5m (H) × 5.6m (L) × 2.65m (W) |
| Ağırlık | 15 ton |
| Sıkıştırma gücü | 200 KN |
| Kalıp Açma Vuruşu | 240-640 mm |
| En fazla küf boyutu | 700 × 420 mm |
| vida çapı (Ana/Yardımcı) | 100 mm / 75 mm |
| Plastikleşme Kapasitesi | 218 kg/saat |
| Toplam Güç | 210 KW |
| Hava basıncı gereksinimleri | 0.6-1 MPa |
| Hava tüketimi | 1.2 m3/dakikada |
| Soğutma suyu akışı | 1000 litre/dakikada |
MP100FD alçaltma kalıplama makinesi, çok yönlülüğü ve yüksek performansı nedeniyle çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır:
Marka adı MEPER ve model numarası 100FD.
Bu makine Çin'de üretiliyor.
CE ve ISO9001 sertifikalı:2008.
En az sipariş miktarı 1 set ve fiyat sipariş detaylarına göre müzakere edilebilir.
Makine, seçmeli bir ahşap pelet ahşap kazası ile standart bir ihracat paketinde paketlenmiştir. Teslimat süresi 25-35 iş günüdür. Kabul edilen ödeme şartları L / C ve T / T'dir.
Tedarik kapasitesi ayda 100 set.
İlgili kişi: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011