|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Ana Vida Çapı: | 100 mm | Maksimum Kalıp Boyutu: | 700 × 420 mm |
|---|---|---|---|
| Soğutma Suyu: | 1000 l/dk | Plastikleştirme Kapasitesi: | 218 kg/saat |
| Kafa Sayısı: | 3 set | ürün hacmi: | Maksimum 10 Litre |
| Toplam Güç: | 210 kw | Renk: | 200 kn |
MP100FD Plastik Blow Molding Makinesi, 5ml'den 10 litreye kadar boş plastik ürünler üretmek için tasarlanmış gelişmiş bir ekstrüzyon üfleme kalıplama ekipmanıdır.Bu çok yönlü makine plastik şişeler üretir, kavanozlar, kutular, alet kutuları, oyuncaklar, otomotiv bileşenleri, ev içi kaplar ve endüstriyel ambalaj çözümleri.
Polietilen (PE), polipropilen (PP), polivinil klorür (PVC), poliamid (PA), polikarbonat (PC), polistiren (PS) ve etilen vinil asetat (EVA) ile uyumludur.MP100FD, tutarlı üretim sonuçlarını garanti ederken malzeme esnekliği sunar.
Çift istasyonlu bir sıkıştırma mekanizması, 3 başlı ölçekleme sistemi ve PLC tabanlı otomatik kontrol arayüzüne sahip olan bu makine istikrarlı bir çalışma sağlar.Enerji tasarrufu sağlayan hidrolik tasarım, daha hızlı döngü sürelerine ve düşük üretim maliyetlerine katkıda bulunur.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | MP100FD |
| Ürünlerin maksimum hacmi | 10 litre |
| Uyumlu Malzemeler | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Baş Sayısı | 3 set |
| Makine Boyutları (L × W × H) | 3.5m × 5.6m × 2.65m |
| Ağırlık | 15 ton |
| Sıkıştırma gücü | 200 KN |
| Kalıp Açma Vuruşu | 240-640 mm |
| En fazla küf boyutu | 700 × 420 mm |
| Plastikleşme Kapasitesi | 218 kg/saat |
| Toplam Güç İhtiyacı | 210 KW |
| Hava basıncı gereksinimleri | 0.6-1 MPa |
| Hava tüketimi | 1.2 m3/dakikada |
| Soğutma suyu akış hızı | 1000 litre/dakikada |
İlgili kişi: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011