|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Soğutma Suyu: | 1000 l/dk | Yardımcı Vida Çapı: | 75 mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | 200 kn | Ana Vida Çapı: | 100 mm |
| Malzeme: | PE / PP / PVC / PA / PC / PS / EVA | Hava Tüketimi: | 1,2 m³/dk |
| Makine boyutu: | 3,5 × 5,6 × 2,65 M | Kalıp Açma İnme: | 240-640 mm |
MP100FD Plastik Şişirme Makinesi, 5 ml ila 10 litre arasındaki içi boş plastik ürünleri üretmek üzere tasarlanmış yüksek verimli bir ekstrüzyon şişirme sistemidir. Bu çok yönlü makine, plastik şişeler, kavanozlar, bidonlar, alet kutuları, oyuncaklar, otomotiv bileşenleri, ev kapları ve endüstriyel ambalaj çözümleri dahil olmak üzere çeşitli ürünler üretir.
PE, PP, PVC, PA, PC, PS ve EVA dahil olmak üzere geniş bir ham madde yelpazesini barındırır, bu da üreticilere malzeme seçiminde olağanüstü esneklik ve güvenilir üretim performansı sağlar.
Çift istasyonlu bir kelepçeleme mekanizması, 3 kafalı kalıp sistemi, PLC tabanlı otomatik kontrol ve enerji verimli hidrolik tasarım ile MP100FD, üretim maliyetlerini düşürürken ve yüksek kaliteli çıktıyı korurken kararlı çalışma ve hızlı çevrim süreleri sağlar.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Model | MP100FD |
| Maksimum Ürün Hacmi | 10 litre |
| Uyumlu Malzemeler | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Kafa Yapılandırması | 3 set kafa |
| Boyutlar (Y×U×G) | 3.5 × 5.6 × 2.65 metre |
| Ağırlık | 15 ton |
| Kelepçeleme Kuvveti | 200 KN |
| Kalıp Açma Strok | 240-640 mm |
| Maksimum Kalıp Boyutu | 700 × 420 mm |
| Ana Vida Çapı | 100 mm |
| Yardımcı Vida Çapı | 75 mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi | 218 kg/saat |
| Toplam Güç Tüketimi | 210 KW |
| Hava Basıncı | 0.6-1 MPa |
| Hava Tüketimi | 1.2 m³/dakika |
| Soğutma Suyu Akışı | 1000 litre/dakika |
İlgili kişi: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011