|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Toplam Güç: | 210 kw | Ana Vida Çapı: | 100 mm |
|---|---|---|---|
| Plastikleştirme Kapasitesi: | 218 kg/saat | Hava Basıncı: | 0,6 - 1 MPa |
| ürün hacmi: | Maksimum 10 Litre | Makine ağırlığı: | 15 ton |
| Kafa Sayısı: | 3 set | Soğutma Suyu: | 1000 l/dk |
MP100FD Plastik Blow Molding Makinesi, 5ml'den 10 litre hacimine kadar boş plastik ürünler üretmek için tasarlanmış yüksek verimli bir ekstrüzyon üfleme kalıplama sistemidir.Bu çok yönlü makine plastik şişelerin üretimi için idealdir, kavanozlar, kutular, alet kutuları, oyuncaklar, otomotiv bileşenleri, ev içi kaplar ve endüstriyel ambalaj çözümleri.
MP100FD, geniş bir hammadde yelpazesi için tasarlanmıştır. Polietilen (PE), polipropilen (PP), polivinil klorür (PVC), poliamid (PA), polikarbonat (PC), polistiren (PS),ve etilen vinil asetat (EVA), üreticilere olağanüstü esneklik ve güvenilir bir çıkış sağlar.
| Model | MP100FD |
| Ürünlerin maksimum hacmi | 10 litre |
| Uyumlu Malzemeler | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Baş Sayısı | 3 set |
| Boyutlar (W × L × H) | 3.5 × 5.6 × 2.65 metre |
| Ağırlık | 15 ton |
| Sıkıştırma gücü | 200 KN |
| Kalıp Açma Vuruşu | 240-640 mm |
| En fazla küf boyutu | 700 × 420 mm |
| Ana vida çapı | 100 mm |
| Yardımcı vida çapı | 75 mm |
| Plastikleşme Kapasitesi | 218 kg/saat |
| Güç tüketimi | 210 KW |
| Hava basıncı | 0.6-1 MPa |
| Hava tüketimi | 1.2 m3/dakikada |
| Soğutma suyu akışı | 1000 litre/dakikada |
İlgili kişi: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011