|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Makine boyutu: | 3,5 × 5,6 × 2,65 M | Plastikleştirme Kapasitesi: | 218 kg/saat |
|---|---|---|---|
| Yardımcı Vida Çapı: | 75 mm | Maksimum Kalıp Boyutu: | 700 × 420 mm |
| Kalıp Açma İnme: | 240-640 mm | Ana Vida Çapı: | 100 mm |
| Kafa Sayısı: | 3 set | Hava Tüketimi: | 1,2 m³/dk |
MP100FD Plastik Blow Molding Makinesi, 5ml'den 10 litreye kadar olan boş plastik ürünler üretmek için özel olarak tasarlanmış yüksek verimli bir ekstrüzyon üfleme kalıplama makinesidir.Bu çok yönlü makine, plastik şişeler de dahil olmak üzere çeşitli ürünler üretmek için idealdir., kavanozlar, kutular, alet kutuları, oyuncaklar, otomotiv bileşenleri, ev içi kaplar ve endüstriyel ambalaj çözümleri.
PE, PP, PVC, PA, PC, PS ve EVA gibi çok çeşitli hammaddeler için tasarlanmıştır.MP100FD, üreticilere çeşitli üretim gereksinimleri için ihtiyaç duydukları esnekliği sağlar.Çeşitli malzemelerle uyumluluğu, farklı uygulamalarda güvenilir performans sağlar.
Çift istasyonlu bir sıkıştırma sistemi, üç başlı bir ölçekleme, PLC otomatik kontrolü ve enerji tasarruflu bir hidrolik tasarım gibi gelişmiş özelliklerle donatılmış.MP100FD istikrarlı çalışmayı ve hızlı döngü sürelerini garanti eder.Bu yenilikler, yüksek kaliteli üretimi korurken üretim maliyetlerinin azaltılmasına katkıda bulunur.
| Ürünlerin maksimum hacmi | 10 litreye kadar |
| Uyumlu Malzemeler | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Baş Sayısı | 3 set |
| Makine Boyutları (L × W × H) | 3.5 × 5.6 × 2.65 metre |
| Ağırlık | 15 ton |
| Sıkıştırma gücü | 200 KN |
| Kalıp Açma Vuruşu | 240-640 mm (düzenebilir) |
| En fazla küf boyutu | 700 × 420 mm |
| Ana vida çapı | 100 mm |
| Yardımcı vida çapı | 75 mm |
| Plastikleşme Kapasitesi | 218 kg/saat |
| Toplam Güç Girdi | 210 KW |
| Hava basıncı aralığı | 0.6-1 MPa |
| Hava tüketimi | 1.2 m3/dakikada |
| Soğutma suyu akışı | 1000 litre/dakikada |
İlgili kişi: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011