|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| ürün hacmi: | Maksimum 10 Litre | Kafa Sayısı: | 3 set |
|---|---|---|---|
| Renk: | 200 kn | Soğutma Suyu: | 1000 l/dk |
| Kalıp Açma İnme: | 240-640 mm | Makine boyutu: | 3,5 × 5,6 × 2,65 M |
| Maksimum Kalıp Boyutu: | 700 × 420 mm | Plastikleştirme Kapasitesi: | 218 kg/saat |
MP100FD Plastik Blow Molding Makinesi, 5ml'den 10 litreye kadar olan boş plastik ürünler üretmek için tasarlanmış yüksek verimli bir ekstrüzyon üfleme kalıplama makinesidir.Çok yönlü yetenekleri, plastik şişeler de dahil olmak üzere çeşitli ürünlerin üretimi için mükemmel bir seçim haline getirir, kavanozlar, kutular, alet kutuları, oyuncaklar, otomotiv bileşenleri, ev içi kaplar ve endüstriyel ambalaj çözümleri.
Bu makine PE, PP, PVC, PA, PC, PS ve EVA dahil olmak üzere geniş bir hammadde yelpazesi ile uyumludur.üretim süreçlerinde daha fazla esneklik sağlamak, aynı zamanda tutarlı ve güvenilir çıktı kalitesini korumak.
Çift istasyonlu bir sıkıştırma sistemi ve 3 başlı bir ölçekleme sistemi ile donatılmış olan MP100FD, gelişmiş PLC otomatik kontrolü ile birlikte enerji tasarruflu bir hidrolik tasarımı kullanır.Bu özellikler makinenin istikrarlı çalışmasına katkıda bulunur, daha kısa döngü süreleri ve düşük üretim maliyetleri.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | MP100FD |
| Ürünlerin maksimum hacmi | 10 litreye kadar |
| Uyumlu Malzemeler | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Baş Sayısı | 3 set |
| Makine Boyutları | 3.5m × 5.6m × 2.65m |
| Ağırlık | Yaklaşık 15 ton |
| Sıkıştırma gücü | 200 KN |
| Kalıp Açma Vuruşu | 240-640 mm |
| En fazla küf boyutu | 700 × 420 mm |
| Ana vida çapı | 100 mm |
| Yardımcı vida çapı | 75 mm |
| Plastikleşme Kapasitesi | 218 kg/saat |
| Toplam Güç Çıktısı | 210 KW |
| Hava basıncı aralığı | 0.6-1 MPa |
| Hava tüketimi | 1.2 m3/dakikada |
| Soğutma suyu akışı | 1000 litre/dakikada |
MP100FD üfleme kalıplama makinesi, çeşitli ürünler üretmek için çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır:
İlgili kişi: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011