|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| ürün hacmi: | Maksimum 10 Litre | Yardımcı Vida Çapı: | 75 mm |
|---|---|---|---|
| Maksimum Kalıp Boyutu: | 700 × 420 mm | Soğutma Suyu: | 1000 l/dk |
| Malzeme: | PE / PP / PVC / PA / PC / PS / EVA | Toplam Güç: | 210 kw |
| Plastikleştirme Kapasitesi: | 218 kg/saat | Ana Vida Çapı: | 100 mm |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Model | MP100FD |
| Ürün Hacim Kapasitesi | 10 litreye kadar |
| Uyumlu Malzemeler | PE, PP, PVC, PA, PC, PS, EVA |
| Kafa Sayısı | 3 set |
| Makine Boyutları | 3.5m × 5.6m × 2.65m |
| Ağırlık | Yaklaşık 15 ton |
| Kalıp Bağlama Kuvveti | 200 KN |
| Kalıp Açma Strok | 240-640 mm |
| Maksimum Kalıp Boyutu | 700 × 420 mm |
| Ana Vida Çapı | 100 mm |
| Yardımcı Vida Çapı | 75 mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi | 218 kg/saat |
| Toplam Güç Tüketimi | 210 KW |
| Hava Basınç Aralığı | 0.6-1 MPa |
| Hava Tüketim Oranı | 1.2 m³/dakika |
| Soğutma Suyu Akışı | 1000 litre/dakika |
İlgili kişi: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011