|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Kontrol sistemi: | Dokunmatik Ekranlı PLC | Ürün adı: | plastik şişe şişirme makinesi |
|---|---|---|---|
| Makine boyutları: | 4000mm X 1500mm X 2200mm | Standart: | Beyaz |
| Kalıp malzemesi: | Alüminyum veya çelik | Makine tipi: | Şişirme |
| istasyon: | Bekar | Uygulanabilir malzeme: | HDPE LDPE PP PETG PVC PC PA EVOH EPET |
| Vurgulamak: | 6 kafalı su soğutmalı şişirme makinesi,PP plastik şişe üretim makinesi,plastik şişe şişirme sistemi |
||
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Uygulanabilir Malzemeler | PE, PP, PVC, PA |
| Maksimum Ürün Hacmi | 10 L |
| Kafa Sayısı | 1, 2, 3, 4 set |
| Makine Boyutları (U×G×Y) | 4 × 2,3 × 2,5 metre |
| Makine Ağırlığı | 8,2 ton |
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Kalıp Mengene Kuvveti | 150 kN |
| Plaka Açılma Strok | 220 - 620 mm |
| Plaka Strok | 540 mm |
| Maksimum Kalıp Boyutu (G×Y) | 520 × 460 mm |
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Vida Çapı | 80 mm |
| Vida İnce Oranı (L/D) | 24 |
| Plastikleştırma Kapasitesi (HDPE) | 90 kg/saat |
| Vidadaki Isıtma Bölgesi Sayısı | 4 |
| Vida Isıtma Gücü | 15,85 kW |
| Vida Fan Gücü | 0,28 kW |
| Vidalama Motor Gücü | 30 kW |
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Toplam Makine Gücü | 80 kW |
| Yağ Motor Gücü | 18,7 kW |
| Hava Basıncı | 0,6 - 0,8 MPa |
| Basınçlı Hava Hacmi | 1,5 m³/dak |
| Soğutma Suyu Akışı | 40 L/dak |
İlgili kişi: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011