|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Ambalaj Tipi: | tahta sandık | Kalıp Boşluğu: | Tek/Çift Kişilik |
|---|---|---|---|
| IML: | Evet | Otomasyon düzeyi: | Yarı otomatik / Tam otomatik seçenekleri |
| Ağırlık: | 1300kg | Boyut: | 3600*1700*1800mm |
| Soğutma sistemi: | Su Soğutma | Makine boyutları: | 4000mm X 1500mm X 2200mm |
| Vurgulamak: | Çok Katmanlı Özellikli Şişirme Ekipmanları,200 KN Sıkma Kuvveti Ekstrüzyon Şişirme Makinası,Su Soğutma Sistemi Plastik Şişe Şişirme Makinası |
||
MP Serisi plastik yumruk döşeme makinesi, olağanüstü verimlilik ve hassasiyetle çeşitli boş plastik ürünler üretmek için tasarlanmıştır.5 ml'den 100 litrelik büyük kaplara kadar olan ürünler için.
Çok yönlü tasarımı sayesinde, MP Serisi çeşitli malzemelerde tutarlı ve güvenilir bir işlevi sağlar.istikrarlı ve yüksek kaliteli plastik üretim süreçleri talebini karşılamak.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Malzemeler | PE, PP |
| Ürünlerin maksimum hacmi | 10 litre |
| Baş Sayısı | 3 |
| Makine Boyutları (L × W × H) | 3.5 × 5.6 × 2.65 metre |
| Makine ağırlığı | 15 ton |
| Sıkıştırma gücü | 200 kN |
| Plaka Açılış Vuruşu | 240-640 mm |
| Plaka çarpması | 750 mm |
| En fazla kalıp boyutu | 700 × 420 mm (W × H) |
| Toplam Makine Gücü | 210 kW |
| Yağ Motor Gücü | 31 kW |
| Hava basıncı | 0.6-1 MPa |
| Sıkıştırılmış hava hacmi | 1.2 m3/dakika |
| Soğutma suyu tüketimi | 1000 L/dakikada |
İlgili kişi: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011