|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Otomatik: | Evet | Ağırlık: | 1300kg |
|---|---|---|---|
| Otomasyon düzeyi: | Yarı otomatik / Tam otomatik seçenekleri | Kalıp Boşluğu: | Tek/Çift Kişilik |
| Kontrol sistemi: | Dokunmatik ekran arayüzlü PLC | IML: | Evet |
| Ambalaj Tipi: | tahta sandık | Ürün adı: | plastik şişe şişirme makinesi |
| Vurgulamak: | PLC Dokunmatik Ekran Şişirme Ekipmanları,Çok Katmanlı Özellikli Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi,200 KN Sıkma Kuvveti Plastik Şişe Şişirme Makinası |
||
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Uyumlu Malzemeler | PE, PP |
| Ürünlerin maksimum hacmi | 10 litre |
| Baş Sayısı | 3 |
| Makine Boyutları | 3.5m (L) × 5.6m (W) × 2.65m (H) |
| Toplam Ağırlık | 15 ton |
| Sıkıştırma gücü | 200 KN |
| Plaka Açılış Vuruşu | 240-640 mm |
| En fazla kalıp boyutu | 700mm (W) × 420mm (H) |
| vida çapı | 100mm, 75mm, 25mm. |
| Vuruş L/D oranları | 26, 24, 22 |
| HDPE Plasticizing Kapasitesi | 3-218 kg/saat |
| Toplam Güç Tüketimi | 210 KW |
| Hava basıncı | 0.6-1 MPa |
| Soğutma suyu oranı | 1000 L/dakikada |
İlgili kişi: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011