|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Kalıp Kafası: | İki | istasyon: | 2 |
|---|---|---|---|
| Soğutma sistemi: | Su Soğutma | Ağırlık: | 1300kg |
| Çıkış: | 40kg/saat | Ürün adı: | plastik şişe şişirme makinesi |
| Kalıp Boşluğu: | Tek/Çift Kişilik | Otomasyon düzeyi: | Yarı otomatik / Tam otomatik seçenekleri |
| Vurgulamak: | Çok Katmanlı Şişirme Makinesi,40kg / saat Çıkışlı Plastik Şişe Şişirme Makinası,Çift İstasyonlu Tasarım Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
||
| Parametre Kategorisi | Özellikler |
|---|---|
| Uyumlu Malzemeler | PE, PP |
| Maksimum Ürün Hacmi | 10 litre |
| Kafa Sayısı | 3 |
| Makine Boyutları | 3.5m (U) × 5.6m (G) × 2.65m (Y) |
| Makine Ağırlığı | Yaklaşık 15 ton |
| Sıkıştırma Kuvveti | 200 kN |
| Plaka Açılma Strok | 240-640 mm |
| Maksimum Kalıp Boyutu | 700mm (G) × 420mm (Y) |
| Toplam Güç Tüketimi | 210 kW |
| Soğutma Suyu Tüketimi | Yaklaşık 1000 L/dak |
İlgili kişi: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011