|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Ürün adı: | plastik şişe şişirme makinesi | Boyut: | 3600*1700*1800mm |
|---|---|---|---|
| Toplam Güç: | 25KW | Makine boyutları: | 4000mm X 1500mm X 2200mm |
| Çıkış: | 40kg/saat | Kontrol sistemi: | Dokunmatik ekran arayüzlü PLC |
| Ağırlık: | 1300kg | IML: | Evet |
| Vurgulamak: | 40kg/saat Çıkışlı Şişirme Makinası,PLC Dokunmatik Ekran Arayüzü Ekstrüzyon Şişirme Makinesi,Çift İstasyonlu Tasarım Şişirme Ekipmanları |
||
| Parametre kategorisi | Özellikler |
|---|---|
| İşlenmiş Malzemeler | PE, PP |
| Ürünlerin maksimum hacmi | 10 litre |
| Baş Sayısı | 3 baş |
| Makine Boyutları | 3.5m (L) × 5.6m (W) × 2.65m (H) |
| Toplam Ağırlık | 15 ton |
| Sıkıştırma gücü | 200 kN |
| Plaka Açılış Çarpımları | 240-640 mm arasında |
| En fazla kalıp boyutu | 700mm (W) × 420mm (H) |
| vida çapı | 100mm, 75mm, 25mm. |
| Plastikleşme kapasitesi (HDPE) | 3 kg/h ila 218 kg/h |
| Toplam Güç Tüketimi | 210 kW |
| Soğutma suyu akışı | 1000 litre/dakikada |
İlgili kişi: Levi.Li
Tel: 86-13396686968
Faks: 86-574-81688011